.

.

Acorn од Georg Jensen Sterling Silver Зеленчук Служат Поставите 2pc 9 1/2 Античкиот

Acorn од Georg Jensen Sterling Silver Зеленчук Служат Поставите 2pc 9 1/2 Античкиот

DEN 14136.00

Количина на стоки
Достапно

Состав : Стерлинг Сребро, Производител : Georg Jensen.Возраст : 1900-1940. Бренд : Georg Jensen.Модел : Acorn.Тип : Set.Acorn од Georg Jensen Sterling сребро две-парче Зеленчук Служат Поставите 9 1/2" во моделот Acorn од Georg Jensen.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди