.

.

V-studios Ѕид Налепница Винил Decal Секси Ѕвезденото Девојка Убавина Глам Моден Стил VS2228

V-studios Ѕид Налепница Винил Decal Секси Ѕвезденото Девојка Убавина Глам Моден Стил VS2228

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Производ Димензии (aprox) 23" x 30" (фото не може да претставува реална големина) ве Молиме да користите димензии.Ова е една шалче дизајн.Инструкции за инсталација се вклучени заедно со тестер decal за леснотијата на користење.Ве молиме да користите "ПОДАРОК" порака ако барањето различна боја (ние го носат сите основни бои).Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте присутни на сите прашања, ви благодарам.V.Studios ѕид Налепници се ласерски сече со врвот на линијата опрема и ќе се држи до речиси секоја мазна, чиста, не-porous површината.Сите дизајни се прецизно сечење и weeded и ќе бидат испратени до вас, со претходно распоредени трансфер на хартија за лесна инсталација!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди