.

.

Tainada Телефон Neoprene Shockproof Двојна Zippered Ракав Торба Торбичка w/Carabiner, Вратот Lanyard, Појас Јамка за iPhone 11/12 / 13 Про, Samsung S21, S20, Sony Xperia 5 III (Мулти-Обоени Бранови Шема)

Tainada Телефон Neoprene Shockproof Двојна Zippered Ракав Торба Торбичка w/Carabiner, Вратот Lanyard, Појас Јамка за iPhone 11/12

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Направен од висок квалитет на neoprene водоотпорен материјал; Надворешните Димензии : 6.7 x 3.7 ВО (17 x 9.5 cm), итн.Максимална димензија (вклучувајќи телефонски случај) дозволено е должината 6.4" (16.3 cm) и ширина 3" (7.62 cm).НЕ се КОМПАТИБИЛНИ со поголеми/пошироката телефони.Само се вклопува потенки телефони како што се Apple 13/12/11, 13/12/11 Про, 13/12 мини; Samsung Галакси S21, S20; Google Пиксели 5, 4а -; Sony Xperia 5, Xperia 5 II, Xperia 10 III.SHOCKPROOF : го Заштитува вашиот вредни електроника уред (телефон, моќ банка, надворешен хард диск, итн.) против прашина, испакнатини, гребнатини и влага.ДВОЈНО ZIP ЏЕБОВИ : Еден врвот zippered џеб да ги зачувате на вашиот паметен телефон до 6.4" x 3" (16.3 х 7.62 cm), моќ банка, дигиталната камера или преносни хард диск, makeups а сорта на убави модели за да изберете од.Забелешка : Поради следи разлики, вистинските бои може да се разликува малку од она што се појавува на интернет.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Carabiner, појас јамка и прилагодливи вратот lanyard рака вклучени за да се направи торбичка мулти-функционални и практични за секојдневна употреба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди