.

.

Новороденче Момчиња Кратко Sleeve Знаме Print T-Shirt Блузи Кавер-Панталони Лето 2 парчиња Облека

Новороденче Момчиња Кратко Sleeve Знаме Print T-Shirt Блузи Кавер-Панталони Лето 2 парчиња Облека

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Изработени од Памук мешавина, мека и кожа-пријателски.Функција : Американското Знаме, Печати, краток ракав Т-маица Блузи, маскирна еластичен појас долги панталони, Четврти јули деца бебе момче детска облека.Одлично за обичните, секојдневни, игра и забава носат, бебе туш подарок, роденденски подарок, Специјални Прилики, Одмор или Фотографија итн.Одговара За [ 0-3 T ] Бебе Деца, ве молиме погледнете на НАШАТА ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да нарачате.Она што ќе добиете : 1 x, T-shirt + 1 x Панталони, НЕ се вклучуваат било какви додатоци. "100% Сосема Нов И Висок Квалитет! ❤ Големина Табела : ❤ Големина 70 ( 0-6 Месеци )- Блузи Должина : 12.99 Инчен/ 33cm- Биста x2 : 9.45 Инчен/ 24cm- Половината : 14.96 Инчен/ 38cm- Шорцеви Должина : 16.54 Инчен/ 42cm Големина 80 ( 6-12 Месеци )- Блузи Должина : 14.17 Инчен/ 36cm- Биста x2 : 10.24 Инчен/ 26cm- Половината : 15.75 Инчен/ 40cm- Шорцеви Должина : 17.32 Инчен/ 44cm Големина 90 ( 12-18 Месеци )- Блузи Должина : 15.35 Инчен/ 39cm- Биста x2 : 11.02 Инчен/ 28cm- Половината : 16.54 Инчен/ 42cm- Шорцеви Должина : 18.50 Инчен/ 47cm Големина 100 ( 18-24 Месеци )- Блузи Должина : 16.14 и делови Инчен/ 41cm- Биста x2 : 11.81 Инчен/ 30cm- Половината : 17.32 Инчен/ 44cm- Шорцеви Должина : 19.69 Инчен/ 50cm Големина 110 ( 2-3 Години )- Блузи Должина : 17.32 Инчен/ 44cm- Биста x2 : 12.20 Инчен/ 31cm- Половината : 18.90 Инчен/ 48cm- Шорцеви Должина : 20.87 Инчен/ 53cm ❤[Size] : Нашата големина е АЗИЈА ГОЛЕМИНА, 1 инч = 2.54 см, ве Молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување, ние ви препорачуваме да го нарачате 1-2 ГОЛЕМИНА КОПИЈА ОД ВАШИТЕ ВООБИЧАЕНИ; 2-3% прирачник за мерење грешки и благо боја разлика треба да биде прифатлив Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина. ❤[Услуги на клиентите] : Било незадоволство и сомнеж, ве Молиме обидете се да контактирате со нас во прв пат, ќе им понуди задоволително решение во рок од 18 часа. ❤[Испорака] : Стандард време на испорака : 7-15 работни дена; Брз време на испорака : 5-7 работни дена".

Карактеристики на понудата

Слични понуди