.

.

без бренд Сет на 48 Плик Печати Labels Симпатична Фламинго 1.2 Круг

без бренд Сет на 48 Плик Печати Labels Симпатична Фламинго 1.2 Круг

DEN 116.40

Количина на стоки
Достапно

Секој налепница мерки - 1.2" круг.Ќе добиете 48 од она што сликата е во листата.Може да се користи како плик фоки, рачно изработени Налепница, Подарок Налепници, Занает Проекти, Scrapbooking, Свадба.Одлично за додавање на личноста на допир на рачно изработени предмети свадба, годишнина, подарок или роденден, ви благодариме пликови.Одлично за печат пакување на храна како што се торта, колачи, бисквит, Maccaron, чоколадо и така натаму.

Карактеристики на понудата

Слични понуди