.

.

4 НЕКОГАШ Домаќинство Валкана Облека, Кошница, Преносни Перење Кошница Цртан филм Свежи Животинско Голем Капацитет Валкана Облека Складирање Кошница, Количка за С?

4 НЕКОГАШ Домаќинство Валкана Облека, Кошница, Преносни Перење Кошница Цртан филм Свежи Животинско Голем Капацитет Валкана Облека

DEN 2366.40

Количина на стоки
Достапно

Супер-голем капацитет за дизајн, едноставен и практичен, не заземаат простор, може да ги чува сите видови на перење и дребулии.Уникатен погодно торбичка дизајн може да се сместат голем број на долна облека, чорапи и други мали облека.Компактна големина лесно storag.На трајни изградба и материјал се направи овој мулти-користете го пореметат, совршен за перење или играчки и спортски стока сакате да ги зачувате далеку, совршен за колеџ ученичкиот дом, мал стан, патување или било каде просторот е ограничен.Три-двострано мрежа дизајн, супер дише им овозможува максимална циркулацијата на воздух therby чување облека свежо и минимизирање на мирис и дизајн на чување на кошница е многу убава, е цртан дизајн, сакан од народот.Складирање кошница е свитлива, може да биде укината кога не е во употреба, нема да го окупира вашиот простор, тоа може да спаси повеќе простор.Големината е 19.6 × 11.8 × 11.8 инчи, со голем капацитет за складирање, може да се приспособат на различни облека, како што се маици, долна облека, надолу јакни, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди