.

.

QSWL Автомобил Седиште Перница,Универзална столче Опфаќа Пред Дише Мека столче Подлога, Водоотпорен СТП Кожа столче Покрие Заштитник за Четири Сезона 5 Pack (Боја : Мис?

QSWL Автомобил Седиште Перница,Универзална столче Опфаќа Пред Дише Мека столче Подлога, Водоотпорен СТП Кожа столче Покрие Заштитник

DEN 784.80

Количина на стоки
Достапно

Овој Производ Можете Подобро да ја Заштитите Автомобилот Седишта, Вклучувајќи 2 Предните Маска, 3 Задното Седиште Маска, Централна капа на глава 1,.Погодна - Тоа Е Универзална Вклопат За Повеќето Автомобил, Џип И Камиони,Со Цел Подобро Да Се Прилагодат На Вашиот Автомобил Седиште, Ве Молиме Имајте На Вашиот Автомобил Модел Кога Прави Нарачка.Материјал - Стп Кожа + Високо Еластична Еколошки Пламен Retardant Сунѓерот+ Не-Плетени,Лесен За Чистење,Водоотпорен, Не Се Лизга И Носат-Отпорни, Добра Пламен Retardant, Погоден За 4 Сезони.Инсталација - Лесно И Брза Инсталација Со Соодветни Додатоци,Нема Професионалното Искуство Потребно.Функција - Резерви Airbag Исфрлање Пристаниште, Тоа Нема Да Влијае На Airbag Исфрлање,Се Исти Со Вратот Перница И Lumbar Перница,Тоа Може Да Се Ублажат Вашиот Замор,Убаво И Безбедно.Опис : Ова е универзална столче покритие,според нашите продажба искуство,тоа е одговара за повеќе од 99% на 5 седишта за во автомобил.3 задните седишта поклопецот е монтажни(спојување со zip fastener),па можете да recline задното седиште како нормален,ве молиме, не грижете се.Ние сме професионална снабдувач на автомобил додатоци,имаат повеќе од 1000 различни седиште опфаќа,ве молиме посетете ја нашата продавница да најдете повеќе.Ако имате било какви други прашања во врска со производ,само се чувствуваат слободни да контакт.Ние обезбедуваме инсталација настава,ќе ви испрати преку e-mail,ве молиме контактирајте со нас по добиете производот.Материјал : СТП leather5 седишта за во автомобил, сите seasonsize Universal Package : 2 парчиња Пред backrest3pcs Заден ред sitting Rear armrest1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди