.

.

Сојузничките Месинг WP-33/18 Waverly Место 18 Инчен Стаклена Полица, Антички Бакар

Сојузничките Месинг WP-33/18 Waverly Место 18 Инчен Стаклена Полица, Антички Бакар

DEN 426.24

Количина на стоки
Достапно

Направени со 1/4-во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Стакло димензија 18-во x 5-во.Достапни во различни дизајнер завршува.Опис на производот Додадете одблесокот на стилот на вашиот décor со овој декоративни стаклена полица.Полица може да се користи насекаде во дом за голем простор за складирање на вашите производи.Стаклото е 1/4 Инчи дебела и сите на хардвер е направен од цврст месинг и заврши со највисок квалитет на материјали за да се обезбеди живот на убавина.Од Производителот всушност секој би сакал да ги красат бања и кој добива најмалку износот на декорирање фокус.Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија, соби и купатило со две цврсти месинг оружје поддршка многу добро.Ние сме еден чекор напред во производство на ексклузивна колекција на стаклени полици.Ние се даваат топло добредојде на корисниците од целиот свет.На Waverly Место Колекција вклучува спирала дизајн во својот хардвер плочи и на матични детали.Домот, издолжени произлегува прелиена со меур се на други истакнати функции во оваа колекција.Оваа колекција вклучува суета врвот и на ѕид-монтирани сапун точење и wall-монтирани гимнастик носителот и сапун јадење носител (гимнастик и јадење е предвидено).Ние, исто така, вклучени безбедност во многу дизајни тука; во прилог на земи бар кој ги исполнува АДА стандарди, постојат, исто така, ѕид-монтирани мирис стап и votive на сопствениците.Колекцијата вклучува голем број на убаво дизајниран стакло и дрво полиците и голем спектар на тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи и повеќе се тркалаат на сопствениците.Бидете сигурни да проверите на воз рек крпа полица и собирање на ѕид-монтирани огледала.

Карактеристики на понудата

Слични понуди