.

.

Стоматолошки САД 2067 Forcep Коска Мито 19CM

Стоматолошки САД 2067 Forcep Коска Мито 19CM

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Стоматолозите можат да обезбедат прецизни третман со удобноста за сите пациенти со нашите инструменти.Стоматолошки САД го зголемува нивото на топлина лекување на 50-55 цврстина оценка.Стоматолошки САД производи нудиме рачно изработени на допир на секој инструмент.Купување на најдобар квалитет на материјали.Висок квалитет, без високата цена на други момци.Стоматолошки САД Forcep Коска 19 CM Права.

Карактеристики на понудата

Слични понуди