.

.

Бебе Белезници Деца Ракавици Деца Зимски Ракавици Бебе Девојка Момче Зима Белезници Младата Белезници 2 Пар Пакет

Бебе Белезници Деца Ракавици Деца Зимски Ракавици Бебе Девојка Момче Зима Белезници Младата Белезници 2 Пар Пакет

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

СУПЕР ТОПОЛ МАТЕРИЈАЛ : Овие бебе белезници, деца ракавици, деца ракавици се 100% висококвалитетен полиестер, кој е многу мек, топло и удобно.Ние внимателно одбрани кожата-пријателски материјали, бебето зима белезници се многу погодни за вашето бебе.ДВОЕН СЛОЈ ДИЗАЈН : На дете белезници и бебето ракавици се сите двојно обложени со мека и нејасни sherpa обвивка, така што тие може да се задржи бебето топло во ладно време во текот на целиот ден долго.Исто така, дизајнот на ова бебе и деца белезници е многу едноставна, мода и класичен, никогаш не надвор од времето.ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА И ПРЕСТОЈ НА : врвка За околу област на белезници мора еластична дизајн, и исто така имаат кука и јамка затворање дизајн.Овие две прилагодливи дизајни се направи полесно за вашето бебе да се стави на и полетување на белезници без лизгање ги исклучи.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : бебето белезници и деца зимски ракавици се достапни во 3 големини.Големина S предлага да 6-12 месеци, Големина M предлага да 12-24 месеци, Големина L сугерира да 2-4 години.И Големина S без палецот, Големина М и Големина L сите имаат палец.ПРИЛИКИ : најдобар подарок за вас, деца!За жива деца сакаат да играат, ова е најдобриот chioce на активности на отворено да се задржи на раце топли во студена зима.Исто така, овие зимски бебе белезници има неколку различни основни бои за да одговара на вашето дете сите видови на зимска облека.Нашето бебе ракавици и деца белезници се направени од 100% висок квалитет на полиестер, што е многу топло и удобно за ладно време.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : . 1. Предлагам за перење со рака; се исуши. 2. Максимална машина за миење температура : 40℃; Не-хлор кајгана; Виси да се исуши; Без Пеглање; не сува чиста.НАПОМЕНА : . 1. Ве молиме да се разбере поради прирачник за мерење може да се неизбежна отстапувања. 2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди