.

.

Часовникот Обичај Дијамант Сликарство Колекции Боја Уметничка Слика со Броеви за Дома Ѕид Декорација 16x20

Часовникот Обичај Дијамант Сликарство Колекции Боја Уметничка Слика со Броеви за Дома Ѕид Декорација 16x20

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Платно на овој дијамант сликарство е хемиски влакна текстил.Случајни додатоци се : 1 оратор точка вежба пенкало +1 вежба диск +1 вежба кал.Дијамант монистра се сјае, три-димензионални, и силни; платно слики се водоотпорни, еколошки, и не бледнее.Чекори се едноставни, следете ги соодветните бројки на платно да лепак дијаманти, направете го тоа сами да се заврши сликата и ги красат вашата соба.Ние нудиме различни модели за да изберете од, погоден за хоби од различни луѓе.Ова е совршен подарок за семејство или пријатели.Можете да се заврши оваа дијамант сликарство со материјали и уживаат во забавата на рацете-на.На готовиот производ, може да ги красат вашата соба.Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Доколку вашиот производ има било какви проблеми за време на испорака процес, нашиот стручен по-продажбата на тим ќе ви помогне.Вие само треба да се земе слика на производ и го испрати до нас преку е-маил, и по-продажба на услуги на клиентите ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ве молиме имајте во предвид : во текот на сезона, логистика може да се пренатрупани, ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди