.

.

Автомобил Аудио Примачите со GPS Навигација 4G за Suzuki SX4 Фиат Sedici 2006-, Андроид 9 Bluetooth Стерео во Автомобил со 9.7-Инчен IPS Екран Андроид Авто DSP RDS

Автомобил Аудио Примачите со GPS Навигација 4G за Suzuki SX4 Фиат Sedici 2006-, Андроид 9 Bluetooth Стерео во Автомобил со 9.7-Инчен

DEN 1956.00

Количина на стоки
Достапно

✾【USB ПРИКАЖУВАЊЕ на ЕКРАНОТ】 Прикажување на екранот на вашиот Андроид (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!(Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата ).

Карактеристики на понудата

Слични понуди