.

.

Ohaus 30314818 Модел FC5816R Граница 5000 Серија Мулти-Pro Центрифуга, 230V

Ohaus 30314818 Модел FC5816R Граница 5000 Серија Мулти-Pro Центрифуга, 230V

DEN 2080.80

Количина на стоки
Достапно

Позадинско осветлување течни кристали (lcd).Дизајнирани да се користи со различни rotors и додатоци.Отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик комора со поликарбонат/abs пластика капак.Десет забрзување & забавување стапки, избор на време на извршување од 10-ТИ до 99 H 59 Min или постојан, брз спин, хлорофлурокарбони-слободен разладниот систем, примерок темп.Назнака (ладилник модели), капак-систем на заклучување, над-брзина заштита, dual нерамнотежа сензори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди