.

.

Ное - 1.14 Biphasic ампули третман за чувствителни скалпот

Ное - 1.14 Biphasic ампули третман за чувствителни скалпот

DEN 578.40

Количина на стоки
Достапно

Дво-фаза терапевтски прокаин за чувствителни скалпот, се склони кон првут и flaking.Содржи Билни Екстракти Лишаи и Вештерки Шумска (Вештерка Шумска) и мешавина на активни етерични масла, кои се регулира секрецијата на себум, очисти и ослободи.Збогатен со Bisabolol, смири воспалена кожа.Тие не содржат алкохол.Професионален производ.Содржи Silicones, Parabens, Парафински, Минерални Масла, Деа и SLS.Тестирани за Никел.

Карактеристики на понудата

Слични понуди