.

.

MUMUWIND Декоративни Led Светло До Број Писма, Бели Пластични Marquee Број Светла Знак Партија Свадба Оркестарот Батерија Управувана Број (0)

MUMUWIND Декоративни Led Светло До Број Писма, Бели Пластични Marquee Број Светла Знак Партија Свадба Оркестарот Батерија Управувана

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од enviromental ABS + PP материјал и има елегантен мат бела завршница.Прекрасен LED број светлина може да биде било која комбинација,го добиете најдоброто декоративен ефект.Ѕидот Декорација - Lightable Доволно за да биде лесно да се обесени(има клучалката отворот во грбот за лесно виси) на ѕидовите, mantels или да се постави на врвот на приемот на маса за време на вашиот настан или прослава.Нашите осветлени Карактер светлата се многу разноврсна и преносни како тие се измери само 8.85 инчи висок, 1.77 инчи дебела, може да се закачени на ѕидови и ќе се 2x AA батерии, па тие не се премногу преголеми и не ќе треба да се вклучи во електро штекер.Одлично за дома декор акценти, детска декор, барови,кафулиња,давање на подарок и многу повеќе.Мека топол сјај, што ги прави голема како ноќ светлина, овие се сите направена , овие може да биде ѕидот висеше или слободни стои.Оваа светла тропски светлина е идеален за око фаќање прилог на вашата партија табела.Додадете елегантен сјај на вашата маса декорација со нашата убава ноќ светлина.Со ова Писмо светлина, можете да го група на зборови, евентуално, како сакате.Спецификација : 1. Големина на : 14 * 22 * 4.5 cm 2. Не штекер е потребно.Тоа бара 2 X AA батерии (не се вклучени) со вклучување/исклучување на грбот.3. Cordless батерија управувана, безбеден и удобен . 4.Емитуваат боја : Топло бела. 5.Материјал : Пластика.Функција : 1. Кога е вклучен LED светла даваат светло око фаќање сјај и додава прекрасен амбиент на секоја соба. 2.Тие се откажам или стојат и тоа е лесно да се добие за да го вклучите за да го исклучите и да го продолжат животниот век на батеријата кога не е потребен.Пакет : 1* LED Број Светлина Истакна : 1.Производот е за внатрешна употреба. 2. Чувајте го на светло на ладно и суво место и отстранете ги батериите ако производот нема да се користи за долго време. 3. Ве молиме да се справи со овој производ за да се избегне оштетување на светилки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди