.

.

7Pcs/Set Шминка Четки Поставите Окото Усна Лице Фондацијата Четка Комплет Козметички Алатки(виолетова)

7Pcs/Set Шминка Четки Поставите Окото Усна Лице Фондацијата Четка Комплет Козметички Алатки(виолетова)

DEN 203.76

Количина на стоки
Достапно

Преносни големина е лесно да се носат насекаде ќе се движи да, што е многу погодно.Уникатен четка рачка, ова ќе полесно да зафат и контрола.Со висок квалитет на влакно коса, тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав.Совршен за примена на широк спектар на козметички производи, вклучувајќи фондацијата, сенки, concealer, eyeliner, blusher и различни прав.Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Шминка Четка Поставите Коса Материјал : Влакна Хендл Материјал : Алуминиумски + ABS Факултативна Бои : Розова, Виолетова Количина : 7 Pcs/Set Сунѓерот Четка Должина : Околу.9cm / 3.5 инчен Усна Четка Должина : Околу.9cm / 3.5 инчен Вертикален-Веѓа Четка Должина : Околу.9cm / 3.5 инчен Мали Сенки Четка Должина : Околу.9.5 cm / 3.7 инчен Големи Сенки Четка Должина : Околу.10.5 cm / 4.1 инчен Фондацијата Четка Должина : Околу.11.3 cm / 4.4 инчи во Прав / Blusher Четка Должина : Околу.11.5 cm / 4.5 инчен Тежина : Околу.85g / 3oz Функција : Примена на Руменило, База, Темел, ББ, Крем, Течни Фондацијата итн.Пакет листа : 1 x Сунѓерот Четка 1 x Усна Четка 1 x Вертикален-Веѓа Четка 1 x Мали Сенки Четка 1 x Големи Сенки Четка 1 x Фондацијата Четка 1 x Прав / Blusher Четка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди