.

.

Една Мечка Ананас Перење Кошница на Божиќ Тропско Овошје Количка за Големи Перење Забавува Кофа со Рачки Расклопна бебе соба за Складирање Корпа за Детска Облека и

Една Мечка Ананас Перење Кошница на Божиќ Тропско Овошје Количка за Големи Перење Забавува Кофа со Рачки Расклопна бебе соба за Складирање

DEN 1874.40

Количина на стоки
Достапно

Големина : 12.6¡±(L)x 11¡±(W)x 22.7¡±(H).Оваа перење кошница има широк спектар на апликации и голем капацитет.Тоа може да се користи како перење кошница во перална за чување облека, долна облека и чорапи.Или да ја користите како расадник кутии во бебе бебе соба на продавница за играчки, книги, Цд-а и други предмети.Материјал : Направен од Оксфорд ткаенина (полиестер влакна) со две удобно рачки за лесно движење, може да се свитка тоа кога не се користат, лесно да се носат, да ја заштедите меморијата и да ја задржите вашата куќа уреден во сите времиња.Примена : Користење на перење кошница/ расадник кутии може да ви помогне да се направи вашиот дом и други места уредни и чисти, и да се спречи неуредна играчки, валкана облека, книги, итн.од уништува убавината на вашиот дом.И тој може да помогне да се класифицираат чување на вашите работи, особено погоден за луѓето кои често ги губат работите.Перење Совет : Кога сакате да се исчисти Една Мечка виткање перење забавува, само избришете ја со влажна крпа или да се мие со рака.Ве молиме да не ја користите машината за чистење.Совршен Подарок : практичен креативен подарок за мајка, сопруга, девојка, маж, дечко, колега, пријател или себе си за Божиќ, Велигден, Денот на Мајката или други празници, кои го прават секојдневно задача на перење алишта повеќе bearable.Една Мечка Перење Кошница Детали за Производот Состојба : 100% Сосема Нов Големина : 12.6¡±(L)x 11¡±(W)x 22.7¡±(H).Оваа перење кошница има широк спектар на апликации и голем капацитет.Материјал : Направен од Оксфорд ткаенина (полиестер влакна) со две удобно рачки за лесно движење, може да се свитка тоа кога не се користат, лесно да се носат, да ја заштедите меморијата и да ја задржите вашата куќа уреден во сите времиња.Примена : Користење на перење кошница/ расадник кутии може да ви помогне да се направи вашиот дом и други места уредни и чисти, и да се спречи неуредна играчки, валкана облека, книги, итн.од уништува убавината на вашиот дом.И тој може да помогне да се класифицираат чување на вашите работи, особено погоден за луѓето кои често ги губат работите.Совршен Подарок : практичен креативен подарок за мајка, сопруга, девојка, маж, дечко, колега, пријател или себе си за Божиќ, Велигден, Денот на Мајката или други празници, кои го прават секојдневно задача на перење алишта повеќе bearable.Перење Совет : Кога сакате да се исчисти Една Мечка виткање перење забавува, само избришете ја со влажна крпа или да се мие со рака.Ве молиме да не ја користите машината за чистење.Забелешка Ве Молиме 1.Вистинската боја може да биде мала разлика поради различни компјутерски пиксели. 2.Поради прирачник мерка, тоа им овозможува на 1-2 CM несовпаѓање.За Една Мечка Единствен е Една наша Носат бренд немилосрдна потрагата, ќе се најде за вашата љубов во повеќе производи и модел дизајни.Кликнете на Додади во Кошничка сега!!Вие нема да бидете разочарани.

Карактеристики на понудата

Слични понуди