.

.

4K Tachograph Built-in GPS Dashcam Автомобил DVR HD 1080P Пред + VGA Задна Камера Автомобил DVR Рекордер Песна WiFi Сообраќај Снимач

4K Tachograph Built-in GPS Dashcam Автомобил DVR HD 1080P Пред + VGA Задна Камера Автомобил DVR Рекордер Песна WiFi Сообраќај Снимач

DEN 792.00

Количина на стоки
Достапно

Појасна видео слики може да се добијат во текот на ноќта, и автомобил регистарски таблички, исто така може да се види под услови на слаба светлина.Подобрување на безбедноста на возење во текот на ноќта.На возење рекордер е мал, здрав и лесен за ракување.Постојат сеопфатни апликации и прирачници кои лесно може да се гледаат, преснимуваат, дели, и сет.Компактен дизајн и едноставна инсталација дизајн може да се фати сите настани на патот при возење.Full HD табла камера ви обезбедува со одличен квалитет на сликата, на поширокото поле на гледање, кои можат ефикасно да се намали слепи точки, и вистински рекорд на секој возење процес.Ноќен режим, движење откривање, паркинг мониторинг, јамка снимање, аудио/исклучување, временската ознака, итн.Да ви донесе сигурна возачко искуство.Собранието на Владата : Преносни Recorder Chipset Производителот : Novatek Frames во Секунда : 30 Memory Картичка е Потребно Reding Брзина : Класа 10 GPS logger : None Pixels : 500 Mega Special Карактеристики : Цикличен Recording Special Карактеристики : Bult во GPSSpecial Карактеристики : Реално Време Surveillance Special Карактеристики : GPS Tracker Special Карактеристики : Г-sensor Special Карактеристики : Анти Пренапони Напон Impact Special Карактеристики : Overspeed Reminding Special Карактеристики : Циклус Recording Special Карактеристики : Waterproof Item Тип : Автомобил DVRScreen Сооднос : 16 : 9 Touch Екран : no View агол : 150°-160°животниот Век на Батеријата : Батеријата е многу мал, ве молиме чувајте го на полнење полнење преку автомобил charger Battery : Изграден-in Display Големина : .

Карактеристики на понудата

Слични понуди