.

.

KÖNIG XB-16 235 Ланци за Снег, Сет од 2

KÖNIG XB-16 235 Ланци за Снег, Сет од 2

DEN 5661.60

Количина на стоки
Достапно

205/75-16, 215/70-16, 225/65-16, 235/60-16, 205/65-17, 215/60-17, 215/65-17, 215/55-18, 225/45-19, 245/45-18. Рачно tensioned снег синџир : вредност за парите и за сигурноста. 16 мм внатре и on-the-упатуваа царинење.Homologations/сертификати/сообразност : Ц-Норма 5117, Ц-Норма 5119, УНИ 11313, TÜV.Прирачник tensioning систем : едно за да се вклопи во синџирот, и еден да се стегне тоа.Погоден дури и за калливата земја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди