.

.

Деца Момче Девојки Руно Шапка Топло Earflap Деца Капи Зимска Шапка и Mitten Сет за Бебе

Деца Момче Девојки Руно Шапка Топло Earflap Деца Капи Зимска Шапка и Mitten Сет за Бебе

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.ТОПЛО И УДОБНО : Ова руно материјали се избрани за мекост и удобност, и се природно топла и малку отпорни на вода.Шапка и белезници се сите двојно обложени со мека и нејасни sherpa обвивка, така што тие се многу топло во ладно време.Овие капи и белезници се толку мека и пријатна, дека дури и нашите fussy tots се среќни да се носат овие руно двоен слој кој го поставува.ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА И ОСТАНУВА НА : капа карактеристики кука и јамка брадата рака дека е лесно да се примени и овозможува безбедна одговара на вашето дете главата дали играње надвор или во комплет во еден шетач.На белезници се дизајнирани со еластична во зглобовите област, која widens и овозможува лесен-за одговара.Овие додаток групи се одлични за активни мали деца кои сакаат да играат околу надвор!.Дизајн : Бебе зимски капи, со симпатична и стилски шапка и mitten поставува дизајн, тоа никогаш не е надвор од тој датум.Овие се има неколку различни основни бои за да одговара на сите вашето дете е зима ладно време облека.СИМПАТИЧНА И СТИЛСКИ : Овие пилот шапка и mitten множества се класичен време-тестиран дизајн, кој доаѓа во неколку различни основни бои за да одговара на сите вашето дете е зима ладно време облека.Шапка има quintessential виси плетенка tassel на врвот за стил.Овие додатоци се поставува, исто така, одлично за рака-на мене-падови и донации откако на вашиот малку еден расте надвор од нив.Подарок : Бебе момче белезници шапка, Тоа е најдобриот подарок за вашите деца во зима, исто така, да се сподели со вашето семејство кои имаат симпатична бебе премногу.Таму се погодни за секојдневниот живот и на отворено, исто така, погодни за зимски супер студените денови и да играат во снегот.Деца Бебе Девојки Руно Шапка Топло Earflap Деца Капи Зимска Шапка и Mitten Сет За Бебе Boys Material : Бебе момче шапка се избрани руно материјал кој мекост, удобност, топло и малку отпорни на вода.Големина : бебето капи и белезници се поставува достапен во 2 големини : Мала Големина одговара 0-1 носители Години Возраст, Средна Големина одговара на 2-3 Години,Голема Големина одговара на 3-10 Години.Washiong Нега : Овие капи може да биде само нежно се мијат со рака, не се погодни за машина за миење или силна чистење.Како нов квалитет гарантиран шапка, ова мека 2.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings;3.Нормално пристигнување време на USPS испорака е меѓу 7-15 работни дена;4.Нормално пристигнување време на Брз превозот од DHL е околу 5 работни дена.За Us Urban Богородица, Американски Регистрирани Бренд.Нашата компанија е посветена на правење на одржлив и добар квалитет на модата, и одржување на подобрување на со континуирано слушање на нашите клиенти барања.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате било каков проблем.

Карактеристики на понудата

Слични понуди