.

.

Graco Глаголот Шетач | Лесни Бебе Шетач, Winfield

Graco Глаголот Шетач | Лесни Бебе Шетач, Winfield

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ги прифаќа сите Graco Кликнете Поврзете на младата автомобил седишта со безбедна, еден-чекор прилог да се создаде свој сопствен туристички систем.Суспензијата дава на вашето дете неспокојот, повеќе пријатно возење на различни терени.Заклучување пред-вртливата тркала обезбеди полесно маневрирање и поголема контрола кога сте излезени со бебето.Од една страна, само-стои пати затвора лесно и носат на рака го прави погодно за мајки on-the-go.Шетач тежи помалку од 20 кг., за максимална преносливост.Родителите лента со чаша носители и чување да го носи вашиот essentials.Детето лента со чаша носителот pivots за не-гужва шетач влез.Голем складирање кошница може да се одржи екстра материјали за вашето дете.Мулти-позиција, полулегнал седиште, создава удобна положба за вашето дете.Конвертибилна 3 или 5-точка подигнат расте со вашето дете.Ги прифаќа сите Graco Кликнете Поврзете на младата автомобил седишта со безбедна, еден-чекор прилог.Суспензијата дава на вашето дете со секогаш-непречено возење.Заклучување пред-вртливата тркала за полесно маневрирање.Од една страна, само-стои пати со носи на рака за лесно преносливост.Шетач тежи помалку од 20 кг.На Graco Глаголот Кликнете Поврзете Шетач ви дава стилски и непречено возење за вашето дете.Тоа карактеристики Кликнете Поврзете технологија да ги прифати сите топ-номинална Snug Ride Кликнете Поврзете на младата автомобил седишта со безбедна, еден-вториот прилог и коишто се слушаат кликнете на за мир на умот.На лесни шетач има прекин и дел за пред-вртливата тркала за секогаш-непречено возење и мулти-позиција полулегнал седиште.Постојат голем број на удобност карактеристики да се задржи вие и бебето среќен, вклучително и на родителот и детето лента со чаша носители и голем складирање кошница.Ќе ви се допадне една рака, само-стои пати и вклучени се носат на рака.

Карактеристики на понудата

Слични понуди