.

.

Google Пиксели 5 - 5G Android Телефон - Отпорен на Вода - Отклучен паметен Телефон со Ноќта пред и Ultrawide Леќа - Само Црна

Google Пиксели 5 - 5G Android Телефон - Отпорен на Вода - Отклучен паметен Телефон со Ноќта пред и Ultrawide Леќа - Само Црна

DEN 23016.00

Количина на стоки
Достапно

[4] Овозможување игра со мобилни податоци може да се зголеми вашиот мобилен користење податоци до 2.Некои карактеристики не се достапни во сите области.Вистинските резултати може да се разликуваат.[8] Пиксели 5, исто така, пријави безжично,[6] чува вашите податоци се безбедни, блокови robocalls,[11] и е водоотпорен.5 метри од свежа вода за 30 минути[10].Крај на животниот век на батеријата може да биде помал. [16] Складирање спецификациите се однесуваат на капацитетот пред форматирање. Полнач и додатоци не се вода или отпорни на прашина.Случаи може да се меша со полнење и ќе се намали полнење брзина.За "До 48 часа" : Максимум на животниот век на батеријата врз основа на тестирање на користење на комбинација на говор, податоци, режим на подготвеност, и употреба на ограничени други карактеристики за кои се основни во Екстремни Батерија Saver режим (кој оневозможува различни функции, вклучувајќи 5 G конективност). [8] За "цел ден" : Максимум на животниот век на батеријата врз основа на тестирање на користење на комбинација на говор, податоци, режим на подготвеност, и користење на други функции. [9] Android верзија ажурирања за најмалку 3 години од кога на уредот за прв пат станал достапен на Google Store во НАС.На животниот век на батеријата зависи од многу фактори и користење на одредени функции ќе се намали животниот век на батеријата.и/или неговите подружници. [15] Не се достапни за сите апликации и содржина.Тестирање спроведено на две големи превозникот мрежи. [13] Некои трети лица апликации и податоци може да не бидат префрлени автоматски.[2] Таа има корисни нешта што ви треба во еден телефон, со дополнителен поттик на 5 G брзина.[10] Тоа е супер корисни 5 G Google мобилен телефон на корисни цена. [5] "жешко" место способност предмет на превозникот план.Игра е услуга-, мрежата-поврзување-и игра-зависни, и може да не биде достапна за сите натпревари во сите области.Бара Wi-Fi или 5 G интернет конекција.Qualcomm и Кученце се трговски марки на Qualcomm Incorporated, регистрирана во сад и други земји.Така можете да ја преземете филм во секунди,[3] се земе одлична ultrawide фотографии во било светло, и продолжувам да одам со сите-ден батерија која може да трае до 48 часа, со Екстремни Батерија Saver. [17] Максимален број на животниот век на батеријата врз основа на тестирање на користење на комбинација на говор, податоци, режим на подготвеност, и користење на други функции.Податоци стапки може да се применат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди