.

.

Abtory Xiaomi Redmi Забелешка 8 Паричникот Случаи со Држачот, СТП Кожа прекривачот Shockproof Магнетски Затворач Lanyard Двоен Слој Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 8 Куче

Abtory Xiaomi Redmi Забелешка 8 Паричникот Случаи со Држачот, СТП Кожа прекривачот Shockproof Магнетски Затворач Lanyard Двоен Слој

DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно

Xiaomi Redmi Забелешка 8 Паричникот Случај Специјално Дизајниран за Xiaomi Redmi Забелешка 8,а не и за други Moible Телефон,ве молиме потврдете го вашиот Модел на Телефон пред да нарачате.Двоен слој кој се одвојува дизајн, магнетни задниот поклопец поддржува автомобил планината, лесно да се посебен случај и паричникот.Прецизни cutouts и дизајн, лесен пристап до сите копчиња, камери и пристаништа.Случајот опфаќа сите страни да се задржи на екран од гребење или допира земјата.Прецизни cutouts за звучници, слушалки, камера и други функционални пристаништа овозможуваат да пристапите до сите порти и функции лесно, без отстранување на случај.Потпирачот Функција ќе ви донесе повеќе погодност за филмот гледа со мулти-агли на гледање, дружење со пријателите.Паричникот Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 8 Дизајн Вклучува Функционални Паричникот Случај Книга стил паричникот случај дизајн со држачот на страна џеб ви помогне да го носат картички и неколку записи на пригоден начин.На Abtory совршено симпатична дизајн за Xiaomi Redmi Забелешка 8 заштитна телефон случај маска,лесно да го инсталирате,додека одржување на функционалноста,го Заштитите вашиот телефон од прашина и штета.Карактеристики : -Компатибилен Модел : За Xiaomi Redmi Забелешка 8 -Dual layer монтажни дизајн, магнетни задниот поклопец поддржува автомобил планината, лесно да се посебен случај и паричникот -Прецизни cutouts и дизајн, лесен пристап до сите копчиња, камери и пристаништа -случај опфаќа сите страни да се задржи на екран од гребење или допира земјата.Прецизни cutouts за звучници, слушалки, камера и други функционални пристаништа овозможуваат да пристапите до сите порти и функции лесно, без отстранување на case Maintenance Настава : -да се Чува далеку од мрсна нечистотија, киселина и други хемикалии -Чиста кожа стоки лесно, со тенка крпа кога постои вода на тоа -да се Избегне напуштање на кожни производи под пламнал сонце подолго time Contents : -1 x Abtory Случај.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди