.

.

SPNEC XHYLQG 1.5 L Куче Вода Сад Машина Врши Постоечкиот Сад Мачки Вода Сад Бавно Вода Фидер Фармацевт Анти-Overflow домашно Милениче

SPNEC XHYLQG 1.5 L Куче Вода Сад Машина Врши Постоечкиот Сад Мачки Вода Сад Бавно Вода Фидер Фармацевт Анти-Overflow домашно Милениче

DEN 3107.52

Количина на стоки
Достапно

Избегнувајте влажни плунка : Ова бавно фидер има плочи и вода overflow дупки, кои може совршено да се спречи миленици' усти од тоа да биде влажно и yellowing.Водоотпорен и лесно да се чисти : dual-водоотпорен дизајн на рамка и подвижна плоча ефикасно да го спречува overflow.Домашно милениче фонтани за пиење се задржи на подот чиста и уредна.Миленичиња вода слив е лесно да се размонтираат и се соберат, погоден за неделно чистење, апсолутно чисти, за да се обезбеди здравјето на домашно милениче.Бавно вода доза : дизајн на автоматско прилагодување подвижна плоча може да се намали домашно милениче вода за пиење брзина.Пловечки мачки вода басен може да се спречи миленици од задушувачки и повраќање.Голем капацитет : големиот капацитет е доволно за домашни миленици да пиете вода во текот на денот.Совршен за сите прилики : одлично поздравниот-доказ дизајн и дното не се лизга мат се осигури дека таа не overflow дури и на нерамни патишта.Таа е погодна за различни возило средини, погоден за дом, канцеларија, студио, отворено патување, излет и други активности.Избегнувајте влажни плунка : Ова бавно фидер има плочи и вода overflow дупки, кои може совршено да се спречи миленици' усти од тоа да биде влажно и yellowing.Водоотпорен и лесно да се чисти : dual-водоотпорен дизајн на рамка и подвижна плоча ефикасно да го спречува overflow.Домашно милениче фонтани за пиење се задржи на подот чиста и уредна.Миленичиња вода слив е лесно да се размонтираат и се соберат, погоден за неделно чистење, апсолутно чисти, за да се обезбеди здравјето на домашно милениче.Бавно вода доза : дизајн на автоматско прилагодување подвижна плоча може да се намали домашно милениче вода за пиење брзина.Пловечки мачки вода басен може да се спречи миленици од задушувачки и повраќање.Голем капацитет : големиот капацитет е доволно за домашни миленици да пиете вода во текот на денот.Совршен за сите прилики : одлично поздравниот-доказ дизајн и дното не се лизга мат се осигури дека таа не overflow дури и на нерамни патишта.Таа е погодна за различни возило средини, погоден за дом, канцеларија, студио, отворено патување, излет и други активности.СПЕЦИФИКАЦИИ:ltem Тип : Bowlsorigin : CN(Потекло)обем : 100ml Applicable Куче Раса : Universal Type : Dogs Material : Plastic Package се Вклучени : 1* домашно Милениче kettle If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди