.

.

Јадат, Спијат Игра Ѕид Налепници, Винил Игра Décor Ѕид Налепници Уметност Дизајн Налепници за на Ѕид за Дома Playroom Спални Игра Момчиња Соба

Јадат, Спијат Игра Ѕид Налепници, Винил Игра Décor Ѕид Налепници Уметност Дизајн Налепници за на Ѕид за Дома Playroom Спални Игра

DEN 208.08

Количина на стоки
Достапно

Пакет Содржина : 1 постави на Ѕид Налепница.Еко-пријателски Материјал : Направен од отстранлив самолепливи ПВЦ материјал, не-токсични и никогаш не се на штета на ѕидот.Лесно да се применуваат на соодветен површини.Лесно да се Држиме & Кора : Нема алатки потребни, самолепливи, само се држи балон животни налепници врз прозорец, врата, насликани на ѕид или било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина, кои се многу лесно да се држи и да се отстрани без остатоци се остави зад себе, без да ги оштети вашите ѕидови.Декорација Сцени : Нашиот ѕид decors се совршени за да ги красат детска спална соба, бебе бебе соба, врата, училница, playroom, библиотека, дневна соба и повеќе.Идеален за нова година, одмор, забава, роденден, свадба, или секојдневно да се изгради живописни темата животна средина.Нашата Услуга : ве Молиме слободно контактирајте со нас за било непријатни причини, ние ќе ви одговори во 24hrs.

Карактеристики на понудата

Слични понуди