.

.

Најдобрите светски 2 Пакет Мачка Отпадоци Оригиналната Серија, 14 Фунти Кеси Мулти-Мачка Формула.

Најдобрите светски 2 Пакет Мачка Отпадоци Оригиналната Серија, 14 Фунти Кеси Мулти-Мачка Формула.

DEN 931.20

Количина на стоки
Достапно

2 Пакет Најдобрите Светски Мачка Отпадоци Оригиналната Серија, 14 Фунти Кеси Мулти-Мачка Формула.БРЗ CLUMPING И ЛЕСНО SCOOPING.FLUSHABLE*—СЕПТИЧКИ БЕЗБЕДНО. ВО 99% ПРАШИНА СЛОБОДНИ.ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, ЛУЃЕ И ПЛАНЕТА ПРИЈАТЕЛСКИ.Имате повеќе од една мачка, и вие не сакате да се решат за помалку од најдобрите clumping мачка ѓубре.Тоа е зошто Најдобрите Светски Мачка Отпадоци започна со концентрирана моќ на пченка, и се додаваат сите природни растителни состојка за дури и повеќе од одличен мирис контрола.Плус, тоа е брзо clumping, лесно scooping и докажани flushable* за едноставни расчистување!Идеален за домови со повеќе мачки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди