.

.

Бедрото Тонер Тренингот Опрема за Внатрешен Бедрото на Арм, На Бедрото Рака Тример, На Мултифункционален Нога Опрема за Вежбање На Јога Студио Пилатес Дома Салата,

Бедрото Тонер Тренингот Опрема за Внатрешен Бедрото на Арм, На Бедрото Рака Тример, На Мултифункционален Нога Опрема за Вежбање На

DEN 394.56

Количина на стоки
Достапно

【ТОН на ЦЕЛОТО ТЕЛО】Едноставна, но ефикасна Бедрото Тренингот Опрема, тонирање за бутовите, triceps, задникот, колковите и со оружје, одлична дом салата exerciser. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на БЕДРОТО ТОНЕР】Дебели челични пролет, можат да го издржат повеќе тежина, солиден и издржливи.Се покрива со пот-абсорбента пена рачка, уживаат удобно и безбедно тренингот. 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】Лесен и пренослив,лесен за употреба и лесно за чување, добро за домашна употреба.Секојдневниот насекаде ќе може лесно да се изгради на вашето тело. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】Бедрото, Рака, Грбот и Задникот вежба се достапни со овој малку бедрото господар, лесен за употреба со различни движење за различни делови од телото. 【ПРИМЕНЛИВИ ЛУЃЕ】долготрајната употреба на тоа може да тенки нозе и намалување на мастите на бутовите.Одговара за сите фитнес ниво луѓе кои сакаат да имаат физички тренинг.Бедрото Тонер, Нога Опрема за Вежбање, а да се Вежба на Сите во Еден Trainer Our Бедрото Тонер Тренингот Опрема е мулти-функционални тренингот опрема што може да ги користите за да се добијат резултатите што сакате.Можете да ги користите за бутовите, нозете и рацете.☞ Име на производ : Мултифункционален бедрото вежба equipment Material : ПВЦ, пена, челик spring Color : пинк + blue Scope на примена : за дома, office Product тежина : 360 g☞ опис на Производот : ПВЦ материјал, со задебелени букви челик пролет, силни и издржливи, густа пена, меки и удобни, ви даде удобно искуство, лесно да тенок надолу.Нашата цел е да ви ја извршуваат подобро себе, нашите производи се погодни за сите возрасти и фитнес нивоа.Компактен дизајн, s-во облик на кривата, лесен за носење, лесен за употреба,нека ти во било кое време слабеење форма.Одлична за тонирање бутните мускули додека седите на вашето биро на работа , или дури и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на каучот.Лесен за употреба.Намалување на стресот и подобрување на заеднички флексибилност и мобилност.Тоа е совршен за старт-базирани сила за обука.☞ Време на испорака : 3 до 5 работни дена. 100% Задоволство гаранција - 1 Години Гаранција & Ризик Купите за вашиот push ups опрема и pushups.Ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте со нас за да добиете замена или враќање на средствата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди