.

.

DWOLE Пченица Слама Еден Слој Мулти Оддел Пластовидно Замрзнати Кнедли Зачувување Кутија Садот Со Капак - Кутии, Кутии за Складирање Чување на Кутии

DWOLE Пченица Слама Еден Слој Мулти Оддел Пластовидно Замрзнати Кнедли Зачувување Кутија Садот Со Капак - Кутии, Кутии за Складирање

DEN 4587.36

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Направен од PP пластика, пластични има отпорност на корозија и безбедност на храна.Тие се лесни, траен и еколошки.Димензии : должина 32.3 см, ширина 24.7 см, висина од 3,5 cm.На целосно транспарентна кутија, на прв поглед, лесен за носење, заштедува простор, и може да биде брзо и лесно да се отстранат од фрижидер, полица или кабинет.Маска дизајн, да го одбие мирис, висока температура отпорни материјал, погоден за ладење во фрижидер, па вашите оброци остане свеж.Предмет : кујна материјали и храна, како што чај, бисквити, ориз, брашно, зеленчук, овошје, шеќер и грав.Може да биде ставена во фрижидер за замрзнување.Име : Заштита box Material : plastic Style : Нордиските style Applicable простор : kitchen Cover дизајн, да го одбие мирис, висока температура отпорни материјал, погоден за ладење во фрижидер, па вашите оброци остане свеж.Предмет : кујна материјали и храна, како што чај, бисквити, ориз, брашно, зеленчук, овошје, шеќер и грав.Може да биде ставена во фрижидер за замрзнување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди