.

.

Деца Бебе Девојка Момче Џемпер Топло Долг Ракав Копчето Надолу Поврзана Cardigan Џемпер Грб Есен Зима Облека 0-18 МИЛИОНИ

Деца Бебе Девојка Момче Џемпер Топло Долг Ракав Копчето Надолу Поврзана Cardigan Џемпер Грб Есен Зима Облека 0-18 МИЛИОНИ

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Бебе бебе девојки и момчиња џемпер е направен од високо-квалитет плетени ткаенини, многу меки, удобни и дише.Симпатична копчето до џемпер за бебе девојки 0-18 месеци.Дизајн : Случајни солидна боја, v деколте и стилски бел полите комбинација на дизајн, направете ја вашата малку девојка изгледа толку симпатична, копче за затворање е погодно за родителите да се стави на и полетување за бебето.Идеален падне мода плетени јакна .Вашиот малку девојки ќе добиете многу комплименти.Возраст : Погоден за џемпери 0-3 месеци бебе девојка, унисекс бебе падне облека 3-6 месеци 6-12 месеци бебе девојка за гроздобер јакна, 12-18 месеци бебе момчиња девојчиња есен v-џемпер.Различни Прилики : Совршен за шопинг, патувања, семејни дружења, одмор, затворен и отворен активности, дневен дом живот, итн.Креативен Подарок : исто така, може да биде даден како посебен присутна за да мало девојче или момче на роденден и други празници.Може да бидат заменети со есенски фустани, принцезата кожени чевли, основните панталони и неформални кошула.Децата плетени јакна обезбедува максимална удобност за вашето дете, погоден за патување и активности на отворено во пролет или есен.Спецификации Материјал : Акрилни Влакна Пол : Унисекс Шема Дизајн : Солидна Боја Погоден Сезона : Есен, Пролет Стил : Мода, Вообичаена Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина Должина Биста Ракав Полите Препорачува Возраст Препорачува Висина 66 30/11.81 50/19.69 28/11.02 21/8.27 0-3 Месеци 55-61cm 73 32/12.60 52/20.47 30/11.81 22/8.66 3-6 Месеци 61-66cm 80 34/13.39 54/21.26 32/12.60 23/9.06 6-12 Месеци 66-73cm 90 36/14.17 56/22.05 34/13.39 24/9.45 12-18 Месеци 73-80см Забелешка : 1. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за разбирањето!Пакет Содржина 1 x Години Плетени Јакна Ветување : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики на понудата

Слични понуди