.

.

Kokiya 2 Пакет Игри Прст Ракав Мобилни Игра Контролер Прст Ракав Анти-Пот Чувствителни Пука Цел Носат Насекаде, во секое време, Насекаде - Црна, Сина

Kokiya 2 Пакет Игри Прст Ракав Мобилни Игра Контролер Прст Ракав Анти-Пот Чувствителни Пука Цел Носат Насекаде, во секое време, Насекаде

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Лесен и Компактен : Компактен и лесен, носат насекаде, во секое време, насекаде.Лесен за употреба, без алатки или драјвери потребни.Гас пропустливост : Направен од проводен pvc и spandex материјал, тоа е поудобно кога играте игри, и дебелината е само 0,3 mm, па вие не мора да се грижите за вашите раце или прсти се затнат.Тие можат да ви помогнат со вашиот цел и снимање, и направете го тоа лесно за вас да се игра.Компатибилност : Овие мобилни игра прст ракав поддршка на скоро сите игри на Андроид или i OS телефони, вклучувајќи , за Правилата на Опстанок, за Ножеви Надвор итн.Изолација Рака Кан : Овој прст во собата може да се изолира рака пот и на екранот за контакт, не-, anti-капка, масло-доказ, анти-отпечаток, може да го подобри вашиот игра се чувствуваат и да се избегне оперативни грешки.Чувствителни операции : Оперативна чувствителност, кои ќе ви помогнат да се подобри гејминг искуство.Опис : - Гас пропустливост : Направен од проводен pvc и spandex материјал, тоа е поудобно кога играте игри, и дебелината е само 0,3 mm, па вие не мора да се грижите за вашите раце или прсти се затнат.Тие можат да ви помогнат со вашиот цел и снимање, и направете го тоа лесно за вас да се игра. - Изолација Рака Кан : Овој прст во собата може да се изолира рака пот и на екранот за контакт, не-, anti-капка, масло-доказ, анти-отпечаток, може да го подобри вашиот игра се чувствуваат и да се избегне оперативни грешки. - Чувствителни операции : Оперативна чувствителност, кои ќе ви помогнат да се подобри гејминг искуство. - Лесен и Компактен : Компактен и лесен, носат насекаде, во секое време, насекаде.Лесен за употреба, без алатки или драјвери потребни. - Компатибилност : Овие мобилни игра прст ракав поддршка на скоро сите игри на Андроид или i OS телефони, вклучувајќи , за Правилата на Опстанок, за Ножеви Од etc Specification : - Големина : 20x10mm/0.79x0.39 inch Package Вклучува : 1 пар Мобилни Игра Прст Ракав.

Карактеристики на понудата

Слични понуди