.

.

Отворено пикник свежи-водење торба, рамо свежи-водење торба, фрижидер,тешки ручек кутија, женска ручек кеса, голема ручек кутија за мажите, црна ручек кутија за момч

Отворено пикник свежи-водење торба, рамо свежи-водење торба, фрижидер,тешки ручек кутија, женска ручек кеса, голема ручек кутија

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Стилски отворено кампување пикник пакет големина : 3 бои и стилови : зелена, сина и црвена.Одберете од две големини : 16 L(16.93 унци, 11.81*7.48*10.83 инчи) и 25 L(27.51 унци, 15.75*9.06*10.63 инчи).Материјали на мали ручек кутија за мажи : Оксфорд ткаенина, бисер памук, животната средина-пријателски водоотпорен PEVA филм и на дното плоча.Сеизмичка отпорност и отпорност на мали lunchbox : ве молиме изберете бисер памучен материјал што е водоотпорен, влага доказ и влијание-отпорни и можат да го издржат силно влијание и други предности.Waterproofness и leakproofness на момчиња ручек кутија : еколошки-пријателски водоотпорен PEVA филм, водоотпорен и влага-доказ, топлинска изолација, водоотпорен и влага-доказ, висока ефикасност водоотпорен, живот-ниво водоотпорен, rainproof и капе-доказ, без да се грижиш за дожд кога се користи на отворено.И да може ефективно да се задржи свежината на храната.Мажите ручек кутија мулти-цел : тоа може да се користи за домаќинство складирање кеси, кеси, ладење за зачувување на торта десерти, медицина зачувување, заштита на млеко во прав шишиња, итн.Покрај отворено излети, ќе излезе на пролет, исто така може да се користи како топлинска изолација торби и снек кеси.Стилски отворено кампување пикник пакет големина : 3 бои и стилови : зелена, сина и црвена.Одберете од две големини : 16 L(16.93 унци, 11.81*7.48*10.83 инчи) и 25 L(27.51 унци, 15.75*9.06*10.63 инчи).Материјали на мали ручек кутија за мажи : Оксфорд ткаенина, бисер памук, животната средина-пријателски водоотпорен PEVA филм и на дното плоча.Сеизмичка отпорност и отпорност на мали lunchbox : ве молиме изберете бисер памучен материјал што е водоотпорен, влага доказ и влијание-отпорни и можат да го издржат силно влијание и други предности.Waterproofness и leakproofness на момчиња ручек кутија : еколошки-пријателски водоотпорен PEVA филм, водоотпорен и влага-доказ, топлинска изолација, водоотпорен и влага-доказ, висока ефикасност водоотпорен, живот-ниво водоотпорен, rainproof и капе-доказ, без да се грижиш за дожд кога се користи на отворено.И да може ефективно да се задржи свежината на храната.Мажите ручек кутија мулти-цел : тоа може да се користи за домаќинство складирање кеси, кеси, ладење за зачувување на торта десерти, медицина зачувување, заштита на млеко во прав шишиња, итн.Покрај отворено излети, ќе излезе на пролет, исто така може да се користи како топлинска изолација торби и снек кеси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди