.

.

Vobber Случај за Галакси A12 Случај,Паричник Случај Скриена Картичка Носителот Shockproof TPU и PC Двоен Слој Заштитна Случај Покритие за Samsung Галакси A12 6.5 инчи,Тропски Ананас

Vobber Случај за Галакси A12 Случај,Паричник Случај Скриена Картичка Носителот Shockproof TPU и PC Двоен Слој Заштитна Случај Покритие

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Паричникот Случај Дизајн за Samsung Галакси A12 6.5".Скриена Картичка,на Мото G Моќ Случај е дизајн за да се одржи 2/3 ID-големина карти како кредитни картички, возачот лиценца, метро карти, итн.Материјали : shockproof TPU случај +нула-доказ тешко PC покритие,Безбедно и Заштитна,Заштита на Вашиот Телефон од Гребење и Паѓање, Без Додавање на Големо.Прецизно сечење, со лесен пристап,Прецизно сечење, Прецизни cutouts и дизајн, лесен пристап до сите копчиња, камери и пристаништа.Ова е Добар за Подарок,Модерен, но Корисна.Лесно да се носат вашите картички и пари.

Карактеристики на понудата

Слични понуди