.

.

Domopak Вакуум Торба Патување, Транспарентен, 50 Литри

Domopak Вакуум Торба Патување, Транспарентен, 50 Литри

DEN 490.08

Количина на стоки
Достапно

Димензии : 40x45cm.Идеални за чување облека.Материјал : Полиестер.Domopak е широк спектар на предмети за домаќинството со италијански дизајн инспирација.Спектар варира од фиока организаторите, закачалки, складирање кутии и расклопна кабинети.

Карактеристики на понудата

Слични понуди