.

.

FlexMotion павлака 3 цевка за Затоплување на Телото Balm 3x1.7 fl мл. (3x50 ml) Три цевки истегнување на Мускулите, да ви помогне со болки во зглобовите и atrosis. Оригиналниот хологра?

FlexMotion павлака 3 цевка за Затоплување на Телото Balm 3x1.7 fl мл. (3x50 ml) Три цевки истегнување на Мускулите, да ви помогне

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Се загрева мускулите, ги ублажува болката во зглобовите, ја Подобрува циркулацијата на крвта.Не се скапи еквивалент на гел flekosteel, со подобри карактеристики.Тоа може да се користи во истегнување, exhalation, arthrosis и болки во зглобовите.Најдобар лек од ваков вид.Висока-брзина.Акција -15% бесплатно!Затоплување на телото balm Flex Motion Во различни ситуации од вистинскиот живот од тоа дали е активен спортски здравствени проблеми ограничување на леснотијата на движење на нашите мускулите и зглобовите се изложени на напнатост често придружени со непријатни сензации, кој е зошто тие треба точно дополнителна поддршка.Затоплување balm е наменет за тело нега во голема носивост на мускулите и на зглобовите за да се намали непријатноста и подобрување на мобилноста На balm формула составена од ботанички екстракти (Слатководни Сунѓерот и Basketplant) и масла (Прв, буковец, Еукалиптус, Рузмарин Ѓумбир и Цимет).поседуваат дополнуваат tary и синергетски ефект во насока на намалување на непријатноста, како и да придонесе за спречување на нивното настанување На корисните ефекти на топлина помогне да се намали напнатоста.

Карактеристики на понудата

Слични понуди