.

.

Playgro Twirly Whirl Бебе Штракаат

Playgro Twirly Whirl Бебе Штракаат

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

100% полиестер.Увезени.Rattling монистра & чупка звуци за аудитивни стимулација.Текстура teethers смирување болка во непцата.Совршена големина за малку раце.Возрасти 3+ плус месец.Матични играчки за светла иднина.На Twirly Whirl Штракаат е совршен за да сфатат и тресење.Бебето може да се движи виси играчки околу врз криви сина прстен : Има виси играчка со cascading монистра внатре за слушање и гледање на движење на монистра, а teether да ги смири болка во непцата и штракаат со звонче во внатрешноста и текстура ткаенина со посебен чупка звук.Одлично за помагање на развојот на моторните вештини!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди