.

.

SPECTSUN 4 ПАКЕТ Црвено Излез во случај на опасност Знак Светла Комбо со 2 Led Глави и 6 Pack Зелена LED Излез Знак со Батерија Копија Хард-жичен Излезната Врата Знак за Бизнис

SPECTSUN 4 ПАКЕТ Црвено Излез во случај на опасност Знак Светла Комбо со 2 Led Глави и 6 Pack Зелена LED Излез Знак со Батерија Копија

DEN 784.80

Количина на стоки
Достапно

✔ [УЛ Наведени & 3 Минути Инсталација] - Излез знак со итни светлина на SPECTSUN е донесен УЛ сертификат и во согласност со FCC прописи.Оваа излез знак ги исполнува сите барања за различни држави и градење на код за разни инсталација, можете да помине пожарна инспекција лесно со него.Исто така, овој излез знак обезбедува сте исклучително лесна инсталација, може да биде ѕид, плафон монтирани, а солиден, брзо се вклопуваат, ниска профил крошна со заробеништво завртки е вклучена. ✔ [5 Година Гаранција] - Ние и ветуваме на 5 години гаранција за електрични делови и домување, 2 години гаранција за батеријата.Нашите излез во случај на опасност знак светлина, исто така доаѓа со 1 месец 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање.Ако не сте задоволни од било која причина, се врати за полно и размена на инстант наплата, без прашања праша.ВИСОК КВАЛИТЕТ по НИСКА ЦЕНА е наш врвен мисија.Тоа може да биде добро користи како комерцијални излез знак или возвишеното излез знак. ✔ [50000 Часа Живот & Висока Осветленост] - Батерија за back-up што се користи во овој излез знак, може да ја дополните за 300 пати и работиме за 27000 минути најмалку.Секој целосна наполнетост може да се користи за 90 минути итна операција.Ве молиме имајте во предвид овој излез знак мора да бидат богови.И главата светла на овој производ може да се ротира до 180, 270 и 360 во три позиција и секоја глава опремени со 48pcs ултра светла SMD LED, може да светне секој агол на темнината. ✔ [Мулти-цел Користење] - Овој излез во случај на опасност знак е на располагање во универзална конфигурациидвојно лице и 122 V/270 V двојна напон операција, може да го промени лицето и напон според конкретните потреби.И овој излез во случај на опасност знак е направен од горивото-украсениот, термопластични материјали, може да му одолее на забите, Дури и за подолг период на употреба.Стрелката опремени може да се отстрани и исто така може да се ре-инсталира, тоа може да се справи со различни насока барање. ✔ [За SPECTSUN] - SPECTSUN е основана во 1990 година, и ова е нашиот прв онлајн продажба.Како сите околу претпријатија ангажирани во развој, производство, продажба и сервис на осветлување и електрични производи за пазарите во целиот свет.Ние се вклучат држава на уметноста технологии во дизајн на производи и производни процеси.SPECTSUN продава 30 милиони парчиња на електрични производи, секоја година.Сега, ние сме тука за вас, со најдобри produsts.

Карактеристики на понудата

Слични понуди