.

.

G. S 4 ПАРЧИЊА на Vernier Мерач Ортодонтски Стоматолог Стоматолошки Инструменти

G. S 4 ПАРЧИЊА на Vernier Мерач Ортодонтски Стоматолог Стоматолошки Инструменти

DEN 2087.76

Количина на стоки
Достапно

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S 4 ПАРЧИЊА НА VERNIER МЕРАЧ ОРТОДОНТСКИ СТОМАТОЛОГ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S 4 ПАРЧИЊА НА VERNIER МЕРАЧ ОРТОДОНТСКИ СТОМАТОЛОГ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди