.

.

Јајце Колекција Алатки Јајце Складирање Кошница Железо Ткаени за Вчитување Јајца Дома Украси за Складирање(жолт)

Јајце Колекција Алатки Јајце Складирање Кошница Железо Ткаени за Вчитување Јајца Дома Украси за Складирање(жолт)

DEN 700.80

Количина на стоки
Достапно

Оваа iron кошница може да се користи за фрижидери, провизии или кујната countertops, совршен подароци за луѓето во апартмани или домови.Ретро и селски дом декорација може да го подобри дизајнот на ентериер стилот на вашиот дом и да се зголеми просторот за складирање на кујната.Симпатична и корисни, додава симпатична стил и функционалност на вашата кујна, па ќе може да се готви и да се подготват храна среќно.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Стави на симпатична декоративни кошница во вашата кујна така што ќе може да се сместат јајца.Функција : 1. Стави на симпатична декоративни кошница во вашата кујна така што ќе може да се сместат јајца.2. Симпатична и корисни, додава симпатична стил и функционалност на вашата кујна, па ќе може да се готви и да се подготват храна среќно.3. Ретро и селски дом декорација може да го подобри дизајнот на ентериер стилот на вашиот дом и да се зголеми просторот за складирање на кујната.4. Оваа iron кошница може да се користи за фрижидери, провизии или кујната countertops, совршен подароци за луѓето во апартмани или домови.5. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Спецификации : Предмет Тип : Јајце Складирање Basket Uses : Вчитување јајца, кујна декорација, итн.Големина : Прибл. 29.5 x 24 x 24cm / само 11,6 x 9.4 x 9.4 in Material : Iron Package Листа : 1 x Јајце Складирање Basket1 x Cover Note : Прирачник за мерење, за повикување само.

Карактеристики на понудата

Слични понуди