.

.

LNIMI Полица Туш Полица Лепило Алуминиум Туш Caddy за Шампон Носителот Кујна Рек Складирање Организаторот Нема Дупчење Правоаголник Ѕид Складирање Кошница

LNIMI Полица Туш Полица Лепило Алуминиум Туш Caddy за Шампон Носителот Кујна Рек Складирање Организаторот Нема Дупчење Правоаголник

DEN 280.32

Количина на стоки
Достапно

Без дупчење, без оштетување на ѕидот, лесен и брз инсталација за овој туш полица.Само кора исклучете го поклопецот за да го користите.Моќен лепило нудат силна adhesiveness.САМО стап лепило полица на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ ГО држи полица на насликаните ѕидови или позадини како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.Изработен од алуминиум, НЕ-пластика, обезбедување на чување од носителот на издржливост и долговечност.Површината на нашата полица е елоксирани и нема да се rusty во влажна средина како бања.Високо функционални бања полица или Кујна чување на организаторот.Тоа создава дополнителни подот простор да се задржи шампон, сапун и други бања Предмети корисна Во оваа полица држачот.совршен за користење во спални соби, бањи и кујна.Уникатен транспарентен traceless лепило дизајн го прави невидлив кој е совршен за чување на домашна декорација.совршен за користење во кујна, купатила и насекаде каде што сакате.LNIMI Точка Име : Бања полица, кујна складирање rack Material : Aluminum Color : Silver Product големина : 32*14*5cm Product тежина : 219g Easy Инсталација : Лепило завртки : 1,Ги чисти керамичка плочка ѕид и бидете сигурни дека е сува и мазна.2,Совет надвор од лепило завртки лента и употреба, се стави на полицата на право место.3,Лепило полица на ѕидот, и притиснете тешко.4,ве Молиме забелешка : Не ставајте ништо во полица во рок од 24 часа инсталација.Можете да ги користите по 24 часа.Потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот ѕид е мазна и рамна, ако го користите за инсталација начин на лепило.Дупчење : 1.Користете gimlet или пенкало да се лоцира или обележете ја завртката се одржи на ѕидот, чувајте ги на хоризонтално ниво.2.Вежба дупки во позиција го одбележаа, потоа допрете пластични гром носител во ѕидот.3.Линија до ткивото на носителот и вметнете две завртки во своите дупки и да се сврти на завртки тесни.4.Покријте со капак со навој ореви.Пакет Содржина : 1* Бања Shelves Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди