.

.

TSWEETHOME Врата/Ѕид/Плакарот Виси Голема Торба за Перење Корпата за Валкани Алишта Складирање Организатор со Ирис Цвет,2 Куки,Простор за Заштеда на енергија за Бања Cloakr

TSWEETHOME Врата/Ѕид/Плакарот Виси Голема Торба за Перење Корпата за Валкани Алишта Складирање Организатор со Ирис Цвет,2 Куки,Простор

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Водоотпорен Материјал:Солза-отпорни оксфорд ткаенина.Брзо и Лесно да се Соберат.ДИМЕНЗИИ : 29.5*20inch/75*50.8 CM.Мека и Дише, Крпа површината се чисти и се изедначи.Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети кожата.Кога перење ден доаѓа, го носат на вашата машина за перење и истовар или само користење на дното zip да се исклучи со валкана облека во вашиот перење кошница.Го прави повеќето досадни задачи полесно и побрзо да се заврши!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди