.

.

GiNT Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двојно Ѕидови Шише за Вода за Надворешна Спорт, кока Кола Форма,Патување Кригла, 17oz / 500ML Бамбус Лист

GiNT Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двојно Ѕидови Шише за Вода за Надворешна Спорт, кока Кола Форма,Патување Кригла, 17oz /

DEN 382.80

Количина на стоки
Достапно

ЗАДРЖИ ТОПЛО боени на цврсти шишиња обезбедува дополнителна издржливост.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Стилски дизајн, солиден изградба, и издржливост; Течење доказ ефект е добро, 360 степени наопаку без вода истекување, силикони печат и капак во комбинација за да се постигне печат целосно заклучување секоја капка вода; Тесен устата намалува spills и sloshing додека пиење.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Удобно да го носат овој квалитет шише во вашата рака или лесно се вклопуваат во шише во вашите возила купот на носителот.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Модерен дизајн, евтини и практичен подарок се совршени за мажи или жени, кога престојува за патување, работа, училиште, и фитнес.Рака мие овие чаши со сунѓерот крпа или сунѓер топката натопена во топла вода и се издвои да се исуши.Ве молиме не се мијат во машина за миење садови во случај кригла ќе биде изгребани или pealing на боја.Ве молиме не користете го во микробранова печка, печка или печка-топ за греење.Не преполнување вашиот брод со топли пијалоци, како што постои ризик од одлевање и scalding.Не се стави сув мраз и газирани пијалаци;.Gi NT од 1973 година, со својот ентузијазам и професија во изолирани контејнери обезбедува храна-одделение изолација производи да секое семејство во светот, да им помогне на секој корисник се постигне енергетски ефикасни, здрава, удобен и квалитет на живот.Gi NT кола во облик на топлинска шише може да се чува вашите пијалаци совршени топла (или многу кул ) до последната голтка.Двоен ѕид од не 'рѓосувачки челик обезбедува силна издржливост и едноставен модерен изолирани шишиња се направени од високо-одделение BPA - free 304 од не' рѓосувачки челик што не рѓа, да го задржи или трансфер на вкусови.Нашите термички шише ќе се сигурни да се биде најдобар придружник за вашиот отворено уживање.Ние се обидуваме да се направи најдобро термички шише за вашата секојдневна употреба.Донесеш шишиња заедно со вас и за споделување на вашите моменти со нас.Рака мие овие чаши со сунѓерот крпа или сунѓер топката натопена во топла вода и се издвои да се исуши.Ве молиме не се мијат во машина за миење садови во случај кригла ќе биде изгребани или pealing на боја.Ве молиме не користете го во микробранова печка, печка или печка-топ за греење.Не преполнување вашиот брод со топли пијалоци, како што постои ризик од одлевање и scalding.Не се стави сув мраз и газирани пијалаци;.

Карактеристики на понудата

Слични понуди