.

.

YUEYOULII Коса Чешли Коса Чешли Креативни Свитлива Чешел Виткање Џеб Клип на Коса и Брада Чешел Модерен рачно изработени Hairbrush за Мажите и Жените за Домашна Употреба Бе?

YUEYOULII Коса Чешли Коса Чешли Креативни Свитлива Чешел Виткање Џеб Клип на Коса и Брада Чешел Модерен рачно изработени Hairbrush

DEN 1315.20

Количина на стоки
Достапно

Оваа чешел е дизајниран да се направи било губење на видот удобен за користење, лесен и лесно да се носат; тоа е исто така многу погодни за чешла и стил во текот на ноќта.Чешел специјално дизајниран за вас, мулти-функционален дизајн, погоден за влажна коса, сува коса, густа брада.Може да направи да се среди за неколку минути, заштеда на подготовка време и енергија.Погодна за луѓе на секоја возраст, како што се жени, млади, девојки, мажите, итн., овие чешли може да се справи со повеќето фризури, направи косата мазна, свиленкаста и деблокирање на сите јазли лесно.Оваа чешел е виткање чешел.Тоа е 17 cm долги, кога целосно ширевте и само 9 см, кога укината.Тоа се вклопува во џебот од кошулата, па дури и во вашиот паричник.Овој материјал е тактилни, флексибилни и цврсти, може да се употребуваат, се отпорни на топлина, не се деформира, и е анти-статички.Се создаде повеќе професионални и трајни изглед.Тоа е многу погоден за коса стил, чешла, боење и стил, коса, често се користат за да додадете светла сјај да досадна коса, се направи косата мека како свила, косата и скалпот ќе се healthier Product име : коса comb Extended должина на чешел : прибл. 17cm Folded должина на чешел : прибл. 9cm Colour : Black Type : Виткање чешел/pocket Package вклучува : 1x hairbrush Purchase предмети : Освен за главната чешел косата производи прикажани во главната слика, други предмети за прикажување само и не се вклучат и други предмети.Поради различни светла, го следи и лични бои, таму ќе биде боја на разликите помеѓу актуелната производ и фотографијата.Ве молиме обратете се до вистинската боја пред купување.Ве молиме да се разбере.Бидејќи тоа е рачни мерења на локации, може да има некои мали грешки, ве молиме да користите вистински производ како стандард, ве молиме да се разбере.Производот не е погоден за деца/бебе лична употреба, ве молиме да се стави во место каде што децата/бебе ќе не допре по употребата. (Погодна за возрасни употреба)Ако сакате да купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, драго ми е да ви служи!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди