.

.

Sofra Жените Тенка Памучна Zip До Качулка Јакна

Sofra Жените Тенка Памучна Zip До Качулка Јакна

DEN 516.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Патент затворање.Комплетна поштенски до затворање со џебови.Совршен година-долго качулка.Уникатно тенок дизајн.Pullover Серија, исто така, на располагање.Моделот е 5' 7" со 34-25-36 мерење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди