.

.

Speedo Момчето Костим за капење Jammer Издржливост+ Цврст САД Младите

Speedo Момчето Костим за капење Jammer Издржливост+ Цврст САД Младите

DEN 637.92

Количина на стоки
Достапно

50% Полиестер, 50% PBT.Увезени.Машина За Миење.Издржливост плус : Нашата најдолго трае и најдобро продаваниот хлор отпорни ткаенини; ги задржува бојата и обликот пливаат по пливање.Пред лагер.Издржливост плус : Нашата најдолго трае и најдобро продаваниот хлор отпорни ткаенини; ги задржува бојата и обликот пливаат по пливање. |uv1 : Издржливост плус : Нашата најдолго трае и најдобро продаваниот хлор отпорни ткаенини; ги задржува бојата и обликот пливаат по пливање.Оваа хлор отпорни ткаенини дизајниран да трае 20 пати повеќе од конвенционалните бански ткаенини.Drawcord на половината.Ќе брод во конкурентна кутија.Да биде подготвен за натпреварот во овој класичен jammer.Тоа е конструиран од долготрајна Издржливост+ ткаенина со четири начин се водат за максимална форма на задржување и врвна удобност не е важно колку пати тој хитови на базен.Esteja pronto став на competição com оваа бермудски clássica. Й projetado a partir de tecido Издржливост+ де longa duração com elasticidade em quatro direções став máxima retenção де форма e o máximo conforto, não importa quantas vezes елементи vá na базен басен.準備好穿上這款經典的 jammer 競賽。 採用耐用的 Издржливост+ 布料製成,四向拉伸,無論他撞到泳池幾次,都能最大限度地保持形狀,極致舒適.

Карактеристики на понудата

Слични понуди