.

.

Saucony Мало Дете/Голема Дете Мрежа Фузија Кука И Јамка Патики

Saucony Мало Дете/Голема Дете Мрежа Фузија Кука И Јамка Патики

DEN 598.80

Количина на стоки
Достапно

100% Човекот Направени.Увезени.Човекот направени единствена.Вратило мерки околу ниско врвот" од лак.Низок профил патики кој потпис брановидна комбинирање на quarterpanel и спротивставени мрежа sock лагер.Две-тон midsole.Триаголен гкл обезбедува влечење и флексибилност.Кука и јамка затворање.Велур и најлон горниот.Не-Означување гумени outsole.Се лизга, се врати во ерата на ретро стил во Saucony Бебе Џез.Со многу различни бои и лесен, вклучување/исклучување на алтернативни затворање, можете да најдете Saucony Џез за секој носи прилика!Saucony е меѓу најпочитуваните имиња во трчање.Ние нудиме широк спектар на трчање и одење чевли, секој со Saucony марка одговара, се чувствуваат и перформанси.Ние сум поминал години проучување на биомеханиката на врвни спортисти.Нашата цел?Да се развијат креативно инженерство на системи кои зголеми вашиот настап во вашата специфична активност, што ќе ви овозможи да се фокусирате на активност наместо на опрема.Од нашите истражувања се многу иновативни Saucony концепти.Напредни технологии-како Grid, првата единствена-базирани стабилност и амортизирање систем-да се обезбеди предност на спортистите од сите типови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди