.

.

Baosity Алуминиум Техничко Нуркање BCD Подигнат Backplate Задната Плоча Опрема - Висока Јачина & Трајни

Baosity Алуминиум Техничко Нуркање BCD Подигнат Backplate Задната Плоча Опрема - Висока Јачина & Трајни

DEN 1487.52

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Висока јачина 5052 Алуминиум.Големина (L x W) : Прибл. 39.7 x 26 cm/15.6 x 10.2 инч.Боја : Црна.Боја : Црна.Голема опрема опрема за техничко нуркање и нуркачи.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и им даде на вашиот многу се изненади.Опис : - Високи перформанси алуминиум стандард нуркање задната плоча, лесни, тешки, со голема сила, јак отпорен на корозија, носат-отпорни, и издржливи - Периметар 7/16" од страна на дупки за монтажа светла, резервоар шишиња, лифт, вреќи и други додатоци - Работни да се прифати директно навој cam појас бендови за еден резервоар за нуркање - Слотови за crotch ремени, универзална вклопува 1" и 2" стандард webbing - Голема опрема опрема за техничко нуркање и divers Specification : - Материјал : Висока јачина 5052 Алуминиум - Големина (L x W) : Прибл. 39.7 x 26 cm/15.6 x 10.2 инчен - Боја : Black Package Вклучува : 1 Парче Нуркање Назад Plate Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди