.

.

YINMZNG се Нурне Прстени Подводни Базен Играчка Прстени Подводни Забава Играчки за Деца

YINMZNG се Нурне Прстени Подводни Базен Играчка Прстени Подводни Забава Играчки за Деца

DEN 729.60

Количина на стоки
Достапно

Направени од издржлив и нетоксичен пластика, нуркање прстен е многу силен и отпорен на корозија.Со мазна работ дизајн, нема потреба да се грижите за повреда на децата мали раце.На нуркање прстен брзо може да се потоне во водата и може да застане исправен на дното на базенот.Светла боја го прави лесно да се види подводни, така што може да се подигнат лесно.Тоа е добар тренинг алатка која ги поттикнува децата да пливаат и да се зголеми нивната доверба во подводни нуркање.Тоа може да ви помогне да научат пливање и нуркање вештини побрзо.Нуркање и повраќање, едноставно и ефективно подобрување на пливање вештини.За почетници, ова е добра мотивација.Спецификација : Предмет Тип : Нурне Прстени Материјал : Пластични Производ Во Боја : Портокал / Жолта / Сино / Зелено Внатрешен Дијаметар : Прибл. 113mm / 4.4 во Производот Тежина : Околу. 210g / 7.4 оз Пакет Листата : 4 x Нурне Прстени Забелешка : 1. Тоа е не се препорачува за деца под 6 годишна возраст да се користи само тоа.Ако се користи, треба да се врши под надзор на возрасен.2. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.3. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди