.

.

100L Кампување Пешачење Ранец Molle Rucksack Воена Кампување BackpackingDaypack

100L Кампување Пешачење Ранец Molle Rucksack Воена Кампување BackpackingDaypack

DEN 1175.76

Количина на стоки
Достапно

【Голем капацитет Вчитување】 : 80/100 L голем капацитет кампување ранец, голем капацитет главната меморија + 4 големи надворешни виси систем, главниот торба може да се одржи облека, јоргани, шатори, вреќи за спиење и туристички објекти, и може да се одржи на 2-3 луѓе патуваат опрема.Четири надворешни виси системи може да се користи за да се врзуваат шатори, влага доказ душеци + пешачење столбови + врзуваат за спиење душеци, пикник душеци + страна шишиња со вода. 【Појавување Појас Торба】 : независен појас кеса што може да се користи како торба.Тоа може да се сместат некои предмети што треба да се користи во секое време, како што се вода, мобилни телефони, очила производи, чадори, очила за сонце, рефлектори, итн., која ќе ви донесе голема удобност и практичност. 【Водоотпорен и Дише Ткаенина】 : тактички воен ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина ткаенина и водоотпорен материјал.Густата густина Солза Resisten Оксфорд ткаенина ткаенина е водоотпорен и носат-отпорни, и текстура е тежок и без мирис.За традиционалните пешачење ранци, ремени и висок квалитет на патентите се подобро со трајност и нула отпор. 【Удобно Ранци Понудата Проштална да Спарно】 : три-димензионални 3 D дише ранец систем и 2 цм дебели саќе пена подлога може да се ослободат од притисок на рамениците.Пот-wicking и дише сунѓерот рамо, рака има струење канали, за да го задржи твојот грб на ладно и суво. 【Ранец и Половината Торба Големина】 : големина 15.35 * 8.66 * 31.49 инчи (должина x ширина x висина), mountaineering ранец тежи само 3.63 фунти / 1.64 кг, носејќи половината торба големина 15.74 * 3.93 * 6.69 инчи (должина x ширина x висина) половината торба само тежи 0.99 кг/0.45 кг и нема да додадете товар за вашето патување.Тоа е погоден за кампување, планинарење, лов, кампување, качување.Тоа може да го замени еден куфер. 2-во-1 80/100 L Големи Кампување Пешачење Воена Тактичка Ранец&Независни Половината Торба-Вклучени Рамо, Рака Пол : Унисекс Материјал : 600 D Најлон Боја : Црна / Каки / Град Кавер - / Woodland Кавер-кампување rucksack 100 L големина : 15.35" * 8.66" * 31.49 "Waistbag големина : 15.74" * 3.93" * 6.69" 100 L Пешачење торба тежи : 3.63 кг / 1.64 kg половината pack само тежи : 0.99 кг/0.45 kg Функција : Ова Пешачење Daypacks за Кампување има голем простор ,која ви помага да одговара на нешто што ви е потребно за 3-дневна авантура отворено.Оваа тактичка ранец е удобно поместена рамо ремени имаат струење канали и корселе област обезбедува максимална удобност за да се намали топлина.Оваа backpacking ранец висина на рамо ремени може да се прилагодат за да одговараат на разни багажникот должини.Оваа пешачење ранец мажите е ергономски дизајниран за да се заштити од ' рбетот.На molle rucksack има прилагодливи и дише мрежа рамо ремени со обилен сунѓерот баласт за најдобар помош олеснување на стресот од рамото.Оваа тактичка пешачење ранец нема да го оштети вашиот рамената.Кампување пешачење ранец кавер-е многу популарна отворено rucksack ранец за мажите и жените, без разлика дали ќе се пешачење, риболов, лов, опстанок, спорт, кампување или само патуваат,ова 100l molle пакет за Кампување ќе ги исполни вашите потреби.Пакетот Вклучува : 1 * 100 L Кампување Пешачење Ранец 1 * Waistbag.

Карактеристики на понудата

Слични понуди