.

.

40Pcs Помине Уметност Нокти Бафер Пескарење Датотеки Дрво Полумесечина Sandpaper Ронки Уред Украси Алатка,40pcs црвена S

40Pcs Помине Уметност Нокти Бафер Пескарење Датотеки Дрво Полумесечина Sandpaper Ронки Уред Украси Алатка,40pcs црвена S

DEN 377.04

Количина на стоки
Достапно

Повеќе Usages : Овие нокти датотека алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, исто така, совршен за добивање на ноктите гел/лепак off.Лесен за Користење : Ултра лесен, лесен за употреба.Овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површината.Погоден за професионалци и дома mani-pedi првично училиште.Функција : Трајни и перат, работ, нема да се носи надвор лесно, може да се користи многу пати.Трае подолго од други слични чистење блокови.Кожата Пријателски : Ефикасна мелење и чистење, во меѓувреме нема да му наштети на кожата.Мора да ги Имаат во Салони и во Домашни : Нокти датотеки се одлични за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и diy помине уметност дома.Страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност како роденденски подарок, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок.Број на Делови : Еден Unit Quantity : 40pcs/Lot Voltage : None Item Тип : Ноктите File Size : Прибл. 11.5 x 1.2 x 0.15 cm Material : Acrylic Color : Како Слика Show Name : Нокти Датотеки & Buffers Material : Wood Product : нокти датотека.

Карактеристики на понудата

Слични понуди