.

.

Х Volt Кожа Задача Стол - Mesh Назад Компјутер Стол за Канцеларија Биро, Црна и бела (H5713)

Х Volt Кожа Задача Стол - Mesh Назад Компјутер Стол за Канцеларија Биро, Црна и бела (H5713)

DEN 6271.44

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Полипропилен.Увезени.Куп : Полипропилен - Поддршка : Памук - го Ткаат : Машина Направи (Моќ-Loomed) - Направени во : Турција.Големина во ФТ : 8' 0 x 10' 0 - Големина во СМ : 245x305 - Куп Висина Ниско-куп синтетички килим влакна нема да стапица нечистотија и остатоци, па тие пет-пријателски и лесен за чистење.ДАМКА-ОТПОРНИ И НЕ-ПРОЛЕВАЊЕ : Овој килим е направен од синтетички влакна, кои се отпорни на вода, дамка отпорни; Тоа е машина-ткаени па килим влакна ќе остане стави; Кога правилно се грижи за, овој килим не ќе пролее пената во вашиот дом.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА : Вакуум редовно да се спречи ронки од рушење на влакна; Место чисти дамките веднаш со благ детергент или тепих чистење производ, а потоа исплакнете темелно и размачкана сува; Професионални килим е препорачливо чистење;.Моќ loomed со 0.28" куп дека е мека и издржливи.На боја на слонова коска и сива боја шема на бои е модерна земе на неутрален, гроздобер Мароко килими. ❥ ИДЕАЛЕН СВЕТИЛКА ГОЛЕМИНА ЗА БИЛО БИРО - Кафез светилка димензија - 13.8 * 7.1 * 4.7 инчи,светилки поставени димензија - 17.9 (H) x 6.9 (W) x 8.3 (D) инчи, а има и мала маса светилки со компактен и великодушни дизајн, идеален за да ги собере било која големина маса, маса, заземаат мал простор.Тоа е совршен во дневна соба, спална соба, девојки соба,момчиња соба, den, колеџ ученичкиот дом, семејство, итн. (Ве молиме да биде јасно за големината кога ќе ја разгледате). ❥ ТОПЛА Ткаенина; Мрежа.Увезени.УДОБНОСТ, СТИЛ И ВРЕДНОСТ : Оваа задача стол карактеристики мазна, свитливи Sof Thread кожни седишта со скроени крои детали со ладење мрежа назад, што се создаде остра-во потрага геометриски дизајн сите во изненадувачки прифатлива цена.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Остане удобно во текот на целиот ден долго со овие работи столици' корисничко подесување на седиште назад reclines, факултативна висина-прилагодлив оружје и пневматски седиште висина корекција.ЕРГОНОМСКИ : Нека оваа удобна канцеларија стол се грижи за вашето тело, додека се работи со великодушно-строен и contoured седиштето & назад перници.НА ПОТЕГ : Повлечете нагоре за да ја вашиот компјутер биро, околу зглобот да соработувате со вашите teammate, или тркало во текот на снек област за брз пауза со ова пет-ѕвезда база и издржливи тркала.ИЗДРЖЛИВИ ВИСОК СТОЛ НАЗАД : Ние ги користиме само високо-квалитетни материјали да се задржи вашиот компјутер стол возен за години, но ти ги покриени со г-дин Целосна Доживотна Гаранција само во случај да нешто тргне наопаку.Боја : Црна | Стил : Sof Thread Кожа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди